tarihinde yayınlandı 4 Yorum

İade & Değişim

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde Satış Destek Hattından  ( 0 533 652 95 31) bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Değişim süresi kaç gündür?

Tarafınıza gelen ürünler siparişinizden farklı ise Satış Destek Hattından  ( 0 533 652 95 31) değişim talebinde bulunabilirsiniz. Satıcı kaynaklı hatalarda gönderim ve değişim işlemlerinden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

İade ettiğim ürünün parasını nasıl alabilirim?

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Havale/EFT siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı Satış Destek Hattından  ( 0 533 652 95 31)  iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail veya telefon aracılığıyla bilgilendirme sağlanır.İade edilen ürünlerde kargo ücreti (gidiş-geliş) müşteriye aittir.

İade & Değişim” üzerine 4 yorum

  1. Sizden sipariş ettiğimiz 8. Sınıf deha Matematik soru bankası yerine yanlış olarak etkinlikli matematik soru bankası geldi değişim yapılmasını talep ediyorum. İyi çalışmalar dilerim

    1. talebiniz doğrultusunda sipariş içeriğiniz kargoya verilmiştir.

  2. Kitap satın almıştım. Kargo bana gelmeden iade edilmiş. Tekrar bana gönderilmesini istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

    1. Tarafınıza tekrar gönderim sağlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir